Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 7,00 zł - 763,00 zł

KARMIENIE PIERSIĄ

Tocigratka.pl oferuje produkty dla mam, wspomagające proces karmienia. W tej kategorii znajdą Państwo to wszystko, co niezbędne do karmienia piersią.

Jest 47 produktów.

Pokazano 1-47 z 47 pozycji

Aktywne filtry

Karmienie piersią 

Karmienie piersią to jedna z tych najbardziej naturalnych czynności. Oczywiście karmienie dziecka w ten sposób zawsze będzie bardzo zbliżać fizycznie i uczuciowo matkę i malucha. Każda mama będzie o tym myśleć, już będąc w ciąży. Pamiętajmy jednak, aby karmienie piersią było komfortowe. Będzie to czas ogromnej radości, ale także niestety czasami dyskomfortu fizycznego. Czasem bowiem karmienie piersią będzie się wiązać z bólem sutków. Nasz sklep oferuje produkty dla mam, wspomagające proces karmienia. W tej kategorii znajdą Państwo to wszystko, co niezbędne do karmienia piersią. Oferujemy wysokiej jakości laktatory. Nie zabraknie także wygodnych wkładek laktacyjnych. Każda mama znajdzie więc dla siebie coś praktycznego. 

Karmienie piersią wygodniejsze z laktatorem 

Karmienie piersią czasami może być sporym wyzwaniem. Szczególnie wówczas, gdy dziecko nie chce przyjmować pokarmu bezpośrednio z piersi. W takiej sytuacji karmienie noworodka musi być zrealizowane poprzez odciąganie pokarmu. Tu sprawdzą się udostępnione w naszym sklepie profesjonalne laktatory. Dzięki nim odciąganie pokarmu jest bezbolesne i banalnie proste. Dostępne są bardzo łatwe w użyciu laktatory ręczne. W kategorii znajdą Państwo także laktatory elektroniczne. Dzięki tym urządzeniom pokarm można przechowywać przez długi czas. W ten sposób karmienie dziecka może być zrealizowane w każdym momencie. Poza tym, gdy planowane jest karmienie piersią, przydać się mogą również osłonki na piersi. Dodatkowo, aby karmienie piersią było mniej dyskomfortowe, można wybrać kompresy żelowe, przynoszące ulgę. 

Karmienie piersią - jak zapewnić sobie większy komfort? 

Prędzej, czy później karmienie piersią może wywoływać nawet spory dyskomfort fizyczny. Czasami też z piersi pomiędzy karmieniem będzie wydostawać się pokarm. Wtedy też mogą się pojawiać nieestetyczne plamy na ubraniu. Zapobiegać będą temu nasze wygodne wkładki laktacyjne. To zawsze podstawowe wyposażenie każdej mamy. Dzięki wkładkom karmienie noworodka piersią sprawia mniej problemu.