Pomocne akcesoria dla młodej mamy

Kobiety przygotowujące się na narodziny swojego dziecka, powinny zaopatrzyć się w pomocne akcesoria dla młodej mamy. To produkty, które muszą mieć wymagane certyfikaty i atesty, co potwierdza ich bezpieczeństwo użytkowania, zarówno w okresie połogu, jak i laktacji.

Okres oczekiwania na przyjście na świat dziecka, wymaga zmiany dotychczasowych przyzwyczajeń. Warto także przemyśleć zakup dodatkowych akcesoriów, przeznaczonych dla młodej matki. W przypadku kobiet, które postanowiły karmić piersią, niezbędne będą odpowiednio zaprojektowane biustonosze. To produkty wykonane z przyjemnej dla skóry bawełny. Posiadają one szerokie ramiączka, jak również wygodny w noszeniu pas podtrzymujący piersi. Odpinane ramiączka, którymi wyróżniają się proponowane przez nasz sklep internetowy biustonosze do karmienia, umożliwiają wygodne dostawianie dziecka do piersi, bez potrzeby zdejmowania bielizny. Nowoczesne i łatwe do utrzymania w czystości biustonosze dla matek karmiących, można dopasować do rozmiaru posiadanych piersi, jak również obwodu pod piersiami. To produkty z regulowanymi ramiączkami, a także kilku stopniowym zapięciem na haftki.

Pomocne akcesoria dla młodej mamy w okresie ciąży, połogu i laktacji

Każda młoda mama, przed pójściem do szpitala powinna posiadać majtki ciążowe i poporodowe. Dzięki nim możliwe jest utrzymanie optymalnej higieny w okresie połogu. To produkty przeznaczone do stosowania na oddziałach ginekologicznych i urologicznych. Dzięki nim można podtrzymać podkłady poporodowe i wkłady chłonne w odpowiednim miejscu, co zapobiega ryzyku zabrudzenia pościeli czy też odzieży wierzchniej. Specjalna, przewiewna konstrukcja, którą posiadają majtki ciążowe i poporodowe, zapobiega powstawaniu odparzeń skóry, nawet tej bardzo wrażliwej. To produkty, które mogą być wielokrotnie prane ręcznie, bez ryzyka ich deformacji czy też utraty pierwotnego kształtu.

Laktatory ręczne, elektryczne i wkładki laktacyjne- dedykowane kobietom karmiącym piersią

Decydując się na karmienie piersią, warto rozważyć zakup takich urządzeń, jak laktatory ręczne bądź elektryczne, bez względu na rodzaj wyżej wymienionego sprzętu. Stanowi on wsparcie w przypadku, gdy kobieta karmiąca piersią, przez dłuższy czas przebywa poza domem lub też podejmuje aktywność zawodową, jednocześnie nie rezygnując z naturalnego karmienia swojej pociechy. Laktatory ręczne umożliwiają manualne odprowadzenie nadmiaru mleka z piersi. Z kolei laktatory elektryczne nie wymagają skomplikowanej obsługi. To urządzenia o kilku stopniach zasysania mleka. W ofercie naszego sklepu internetowego dostępne są także wkładki laktacyjne, zabezpieczające bieliznę przed jej zabrudzeniem. To produkty, które mogą być używane, zarówno w ciąży, jak i po porodzie.

 

Kobiety spodziewające się dziecka, powinny przygotować się na jego narodziny, kupując odpowiednio dobrane akcesoria. Do tej kategorii należą między innymi majtki poporodowe, laktatory lub biustonosze do karmienia.