Dzieci to nasza pasja, radość i miłość od zawsze.

Zamiłowanie to objawiało się w różnych formach. Wcześniej były to zajęcia artystyczne dla dzieci, organizacja dziecięcego wypoczynku połączona z rozwojem artystycznym i rozwijaniem kreatywności, potem jedno z nas zainspirowane Małymi Geniuszami napisało książkę – bajkę „O ślimaku Marcelu i szufladkach”. Jej celem (poza zabawą oczywiście) było inspirowanie dzieci do działania, przezwyciężania swoich strachów i oporów, motywacja do osiągania ważnych celów i nie poddawania się przeciwnościom.  W ślad za książką w wersji papierowej pojawiło się słuchowisko muzyczne o tym samym tytule.

A teraz, jako rodzice maleńkiej Zosi musieliśmy kupować niezliczone ilości niezbędnych rzeczy: od artykułów do pielęgnacji, przez butelki do karmienia, smoczki, grzechotki, zabawki do BógWieCzegoJeszcze. Czasami czuliśmy się totalnie zagubieni w dżungli ofert towarów beznadziejnych, dobrych, jeszcze lepszych lub tylko jeszcze droższych. To zagubienie zaowocowało powstaniem www.Tocigratka.pl.  Sklepu, w którym można w jednym miejscu znaleźć potrzebne artykuły, nie przepłacić za nie i czasami znaleźć sugestie, które z nich są warte uwagi i swojej ceny :) 

Postaramy się zaspokoić potrzeby każdego rodzica! 

Produkty w naszym sklepie pochodzą od sprawdzonych producentów i dostawców. Posiadają najważniejsze certyfikaty gwarantujące bezpieczeństwo.

Możecie na nas polegać, przecież wiemy doskonale, że Wasz Mały Człowiek jest Największym Człowiekiem w Waszym życiu.