Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 25,00 zł - 763,00 zł

LAKTATORY

Laktatory elektryczne i ręczne to wygodne nowoczesne urządzenia. Teraz mamy nie muszą się już martwić o odciąganie pokarmu.

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Aktywne filtry

Laktatory 

Po porodzie każda mama potrzebuje dużego komfortu. Opieka nad dzieckiem to mnóstwo radości. Karmienie może być jednak wymagające i uciążliwe. Laktatory mogą przynieść dużą ulgę. To bezsprzeczni przyjaciele wszystkich mam. Jeśli decydujesz się karmić piersią, laktator będzie niezbędny. W tej kategorii nasz sklep oferuje najlepsze laktatory ręczne. Dostępne są w różnych kolorach i pochodzą od bardzo cenionych przez matki i sprzedawców producentów. Naszym klientkom zapewniamy także laktatory elektryczne. Bardzo łatwo dopasujesz je do swoich potrzeb. Dodatkowo oferujemy także bardzo praktyczne laktatory na dwie piersi , Polecane przez nas produkty wykonane są z bardzo trwałych materiałów. 

Laktator zawsze warto mieć pod ręką 

Laktatory elektryczne i ręczne to rewolucyjne urządzenia. Dzięki nim mamy nie muszą się już martwić o odciąganie pokarmu. Laktatory podwójne i pojedyncze umożliwiają bezproblemowe i szybkie odciągnięcie. Potem pokarm może być przechowywany długo w lodówce. Dodatkowo wykorzystując odciągacz elektryczny, wspomagasz i regulujesz laktację. Każdy profesjonalny odciągacz będzie chronić piersi przed zastojami mleka. W efekcie laktatory ułatwiają karmienie w trakcie nawału pokarmu. Wybierając nasze odciągacze, zawsze masz pewność bezpiecznego użytkowania. Wszystkie laktatory posiadają niezbędne atesty zdrowotne i pozwolenia. Nasze odciągacze ręczne i elektryczne były wielokrotnie przetestowane i pozytywnie zaopiniowane przez ekspertów oraz lekarzy. 

Laktatory z regulacją ssania 

Laktatory sprzedawane przez nas sklep, występują w wielu różnych modelach. Oferowane tu odciągacze elektryczne posiadają płynną regulację. Dzięki temu siła i rytm ssania zapewniają większą skuteczność odciągania pokarmu. Dodatkowo nasze laktatory idealnie odwzorowują dwufazowy rytm ssania malucha. Poza tym nasze odciągacze pokarmu elektryczne charakteryzują się cichą pracą. Laktator nie generuje hałasu. Dzięki cichemu trybowi pracy ściąganie mleka laktatorem jest możliwe w każdym miejscu. Nasze laktatory są też bardzo proste w obsłudze. Nie sprawiają również problemu podczas czyszczenia. 

Na szczególną uwagę zasługują również Lejki PersonalFit Flex. Dzięki nowym lejkom PersonalFit Flex  łatwo możesz spersonalizować swój laktator Medela. Nawet jeśli kształt Twoich piersi ulegnie zmianie podczas odciągania pokarmu możesz przyjąć najwygodniejszą i najbardziej efektywną pozycję do odciągania. To nowy, w pełni dostosowany do Twoich potrzeb sposób odciągania pokarmu.

Czołowi producenci laktatorów 

W ofercie naszego sklepu znajdziecie wyroby czołowych producentów zarówno polskich jak i światowych.

 AVENT,  BABYONO,  CANPOL, LANSINOH,  LOVI,  MEDELA,  NUK, TOMMEE TIPPEE.