Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 103,00 zł - 132,00 zł

TORBY PLECAKI

Nasz sklep oferuje torby plecaki dedykowane dla rodziców, którzy dużo czasu spędzają z dzieckiem na spacerze. Produkty dostępne w tej kategorii to artykuły wyjątkowo trwałe, wykonane z najlepszych materiałów. 

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Torby plecaki z funkcją przypięcia do wózka

Podczas dłuższych przechadzek z dzieckiem potrzebna będzie torba - plecak do wózka bardzo pojemna, w której zmieszczą się wszystkie niezbędne podręczne produkty do karmienia. Może to być także bardzo wygodny wykonany z mocnych, ale lekkich materiałów plecak, który jest mocowany stabilnie, dzięki czemu nie obciąża kręgosłupa. 

Plecaki i torby dla mamy

Wyjście na spacer z maluchem to oczywiście sama przyjemność, ale także obowiązek. Zawsze trzeba być przygotowanym na posiłek, lecz także na różne nieprzewidziane sytuacje. Proponowany w naszym sklepie plecak torba damska to idealne rozwiązanie nawet dla najbardziej wymagających opiekunów i rodziców, którzy zawsze zabierają ze sobą szereg różnych akcesoriów. Wewnątrz zmieści się wszystko to, co niezbędne do pielęgnacji dziecka, ale nie tylko. Pojemne torby plecaki damskie zmieszczą butelki z mlekiem, wodą i napojami, ale także pojemniki na pokarm stały. Znajdzie się też przestrzeń na parasol lub książkę, gdy zrobimy przystanek na ławce w parku. Oczywiście nasze torby i plecaki można dopasować dowolnie rozmiarem w zależności od potrzeb i długości spaceru.  

Torby do wózków o dużej wytrzymałości 

Wybierając nasze produkty, zawsze będą Państwo zadowoleni także z ich dużej odporności eksploatacyjnej. Materiały gwarantują nie tylko elegancki wygląd, ale są również bardzo mocne. Dzięki temu nasze plecaki i torby nie ulegają szybkiemu zniszczeniu. Mogą być wielokrotnie czyszczone ręcznie lub prane w pralce, a pomimo to zachowują swoją pierwotną formę i kształt. Nie kurczą się, a kolory nie blakną. Oczywiście nasze torby doskonale będą się sprawdzały nie tylko na spacerach z wózkiem, ale również podczas podróży lub wtedy, gdy wybieramy się na plażę. Gwarantuje to uniwersalność i bardzo duża funkcjonalność, zapewniająca szerokie zastosowanie w codziennym życiu.