Na co zwrócić uwagę wybierając fotelik samochodowy dla maluszka

 

Osoby podróżujące wraz z dzieckiem, często zastanawiają się, na co zwrócić uwagę, wybierając fotelik samochodowy dla maluszka. To akcesorium, które powinno być nie tylko łatwe do montażu i demontażu, ale przede wszystkim gwarantujące pełne bezpieczeństwo w trakcie transportowania pociechy.

Od kiedy w sprzedaży pojawiły się foteliki samochodowe, stały się one prawdziwą rewolucją. Dzięki nim można bezpiecznie przewozić dziecko, bez jego narażania na różnego typu urazy czy kontuzje, mogące powstać w wyniku nieprawidłowego ułożenia się na tylnym siedzeniu bądź też zaplątania w pasy bezpieczeństwa. Udoskonalona konstrukcja, którą posiadają współczesne foteliki samochodowe sprawia, że są to produkty komfortowe w użytkowaniu, trwałe i bardzo łatwe w instalacji. Proponujemy produkty znanych i cenionych marek, co stanowi potwierdzenie ich wysokiej jakości, jak również praktyczności. Wyroby te mogą służyć kilku pokoleniom dzieci w danej rodzinie. Wkładka dla mniejszych dzieci pozwala na dopasowanie takich produktów, jak foteliki samochodowe do aktualnego wieku danej pociechy.

Na co zwrócić uwagę, wybierając fotelik samochodowy dla maluszka z regulacją siedzenia i zagłówka

Odpowiednio dobrane foteliki samochodowe są dostępne dla dzieci o wadze od 9 do 36 kg. To opłacalna inwestycja, dzięki której można bez trudu przewozić noworodka i nieco starsze dziecko. Fotelik montowany jest w samochodzie osobowym przy pomocy specjalnie dobranych systemów, a także pasa bezpieczeństwa. Gwarantuję to maksymalną stabilność każdego wyżej wymienionego produktu. Na uwagę zasługuje fakt, że rekomendowane przez nas foteliki samochodowe posiadają regulację zagłówka i pasów bezpieczeństwa, Dzięki temu produkty te można bez trudu dopasować do wagi, wzrostu i wieku danego dziecka. Czterostopniowa regulacja oparcia gwarantuje komfortową jazdę, nawet przez wiele godzin. Zdejmowana tapicerka z dodatkiem lnu lub wysokiej jakości materiałów pozbawionych syntetycznych, szkodliwych dla zdrowia dodatków, jest łatwa do utrzymania w czystości.

Foteliki samochodowe z wkładką redukcyjną

Solidnie wykonane foteliki samochodowe powinny umożliwiać dziecku bezproblemowe przemieszczanie się w samochodach osobowych, a także możliwość krótkiej drzemki, szczególnie, gdy podróż trwa nieco dłużej. Zadanie to umożliwia specyficzna konstrukcja, którą posiadają polecane przez nas foteliki samochodowe. Regulacja zagłówka i pasów wpływa na komfort jazdy w każdych warunkach atmosferycznych, bez względu na rodzaj podłoża. Wkładka redukcyjna, która wypełnia przestrzeń fotelika, zapobiega skrzywieniom górnego i dolnego odcinka kręgosłupa, dzięki czemu podróż należy do czystej przyjemności, a dziecko w trakcie jazdy może spędzać czas na zabawie z użyciem ulubionej przytulanki lalki bądź też innego przedmiotu.

 

Wykonane bardzo starannie foteliki samochodowe są doskonałymi produktami, dzięki którym można wygodnie bezpiecznie transportować dziecko. Produkty te mogą być dopasowane do wieku danej pociechy.