CANPOL 18/603 Osłonki piersi L  EasyStart 2szt - wyrób medyczny
search
  • CANPOL 18/603 Osłonki piersi L  EasyStart 2szt - wyrób medyczny

CANPOL 18/603 Osłonki piersi L EasyStart 2szt - wyrób medyczny

12,99 zł
Brutto 24h
Ilość
produkt dostępny

help_outlineZapytaj o produkt
CANPOL 18/603 Osłonki piersi L  EasyStart 2szt - wyrób medyczny

CANPOL 18/603 Osłonki piersi L EasyStart 2szt - wyrób medyczny

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Osłonki na piersi wykonane z miękkiego i delikatnego silikonu umożliwiają bezbolesne karmienie. Doskonale chronią obolałe i popękane brodawki oraz przyspieszają gojenie ran. Górna nieco węższa krawędź osłonki sprawia, że dziecko jedząc, może przytulić się do piersi matki, poczuć zapach jej skóry i ciepło. Silikon nie posiada zapachu ani smaku, dlatego nie wpływa na smak pokarmu. Specjalnie etui do sterylizacji ułatwia hiegienę i utrzymanie osłonek w czystości. Umożlwia szybką, 2-minutową dezynfekcję w kuchence mikrofalowej. W opakowaniu 2 sztuki.

Instrukcja sterylizacji w etui:
1. Przed pierwszym i każdym kolejnym użyciem etui dokładnie umyj w ciepłej wodzie z delikatnym środkiem myjącym, dokładnie wypłucz.
2. Wlej 25 ml przegotowanej wody do podstawy.
WAŻNE: Dodanie zbyt małej ilości wody może spowodować uszkodzenie etui. Dodanie zbyt dużej ilości wody może spowodować niewłaściwą dezynfekcję.

3. Włóż nakładki do etui.
4. Szczelnie nałóż pokrywkę.
5. Zamknięte etui umieść w kuchence mikrofalowej.
6. Dla mikrofalówek o mocy 750-1000 W czas dezynfekcji wynosi 2 minuty. Nie przekraczaj czasu dezynfekcji.

UWAGA!
Podczas pracy etui musi stać na równej powierzchni. Przed wyjęciem etui z mikrofalówki zawsze poczekaj co najmniej 5 minut, aby pojemnik ostygł. Zachowaj ostrożność podczas wyjmowania i otwierania. Wylej pozostałą wodę z etui przez dedykowany otwór, opłucz ją i osusz. Należy zachować szczególną ostrożność podczas wyjmowania zdezynfekowanych przedmiotów, ponieważ mogą być gorące. Odczekaj 15 min przed kolejną dezynfekcją, aby etui całkowicie ostygło.
MA_773998
chat Komentarze (0)