WADER 81010 Paw Patrol łopatka+grabki+2 foremki
search
  • WADER 81010 Paw Patrol łopatka+grabki+2 foremki

WADER 81010 Paw Patrol łopatka+grabki+2 foremki

6,99 zł
Brutto 24h
Ilość
produkt dostępny

help_outlineZapytaj o produkt
WADER 81010 Paw Patrol łopatka+grabki+2 foremki

WADER 81010 Paw Patrol łopatka+grabki+2 foremki

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Kompaktowy zestaw do piasku z motywem ulubionych przez dzieci bohaterów bajki Paw Patrol, spodoba się wszystkim miłośnikom twórczej zabawy w piasku. W skład zestawu wchodzą: poręczna łopatka, grabki oraz dwie foremki z grafiką IML. Wizerunki roześmianych piesków Paw Patrol, które zostały zamieszczone na foremkach, wykonane zostały w technologii IML, co oznacza, że jest trwale wtopiona w tworzywo, zatem nie ma ryzyka, że się zniszczy lub odklei. Zestawy dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: różowo-fioletowo-miętowym oraz w kolorach podstawowych (żółty, czerwony, niebieski, zielony) Zabawa w piasku, kopanie tuneli, budowanie zamków, ozdabianie budowli przy pomocy kształtów z foremek to jedne z bardziej ulubionych zajęć najmłodszych pobudzające ich kreatywność i wyobraźnię. Bawiąc się w ten sposób dzieci rozwijają swoje umiejętności motoryczne, manualne, doskonalą precyzję ruchów, koordynację wzrokowo-ruchową oraz myślenie przestrzenne. Jest to również bardzo dobry moment, aby zaprosić do zabawy rówieśników, co ma pozytywny wpływ na rozwój umiejętności społecznych naszych pociech. Komplet wykonany jest z trwałego i wytrzymałego na różne warunki atmosferyczne, bezpiecznego dla dzieci tworzywa.

Opis techniczny
zestaw składa się z 4 elementów: poręczna łopatka, grabki oraz dwie foremki z grafiką IML.
zestawy dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: różowo-fioletowo-miętowym oraz w kolorach podstawowych (żółty, czerwony, niebieski, zielony)
wszystkie elementy są bezpieczne dla dzieci, wykonane z certyfikowanego i trwałego, tworzywa najwyższej jakości
zabawa z wykorzystaniem zestawu do piasku daje możliwość kreatywnej zabawy, pobudza wyobraźnię i twórcze myślenie dziecka, wspiera jego aktywność ruchową oraz sprawność i koordynację manualną; pomaga w nawiązywaniu kontaktów z innymi dziećmi, uczy zachowania w grupie
zestaw dedykowany jest dzieciom 1+

Informacje o wersjach
2 wersje kolorystyczne
MA_5904449
chat Komentarze (0)