WADER 81152 Paw Patrol komplet do piasku 5el.
search
  • WADER 81152 Paw Patrol komplet do piasku 5el.

WADER 81152 Paw Patrol komplet do piasku 5el.

11,99 zł
Brutto 24h
Ilość
produkt dostępny

help_outlineZapytaj o produkt
WADER 81152 Paw Patrol komplet do piasku 5el.

WADER 81152 Paw Patrol komplet do piasku 5el.

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Psi Patrol jest zawsze błyskawicznie gotowy do akcji. Dzięki małemu kompletowi do piasku dzieci również mogą działać tak szybko jak bohaterowie Psiego Patrolu i ekspresowo być gotowe na zabawę i wyjście na podwórko. Zestaw nie zajmuje dużo miejsca i można go ze sobą zabrać na każdy spacer, a ulubione pieski będą Wam towarzyszyć podczas każdej zabawy. Z taką ekipą dacie radę niejednemu plażowemu wyzwaniu więc ruszajcie do budowania zamków, fos, przekopów i wszystkiego co tylko podpowie Wam wyobraźnia. Komplet letni sprawdzi się podczas wakacji nad morzem lub jeziorem oraz w piaskownicy. Zestaw składa się z: wiaderka, łopatki, grabek, foremki i łódki. Barwna i atrakcyjna grafika z wizerunkami bohaterów Psiego Patrolu, która została zamieszczona na wiaderku wykonana jest w technologii IML co znaczy, że jest trwale wtopiona w tworzywo, zatem nie ma ryzyka, że się zniszczy lub odklei. Zestawy letnie od marki Wader są odporne na warunki atmosferyczne takie jak deszcz czy słońce zatem pozostawienie elementów zestawu w piaskownicy lub na balkonie nie grozi zniszczeniem ani odbarwieniem kolorów.
Opis techniczny
Komplet letni z wizerunkami postaci z bajki Psi Patrol (Paw Patrol) składa się z 5 elementów: wiaderka o pojemności 1 litra, łopatki, grabek, foremki i łódki
Zestaw dedykowany jest dzieciom 1+
Każdy z elementów charakteryzuje się dużą wytrzymałością i odpornością na warunki atmosferyczne
Atrakcyjna grafika z wizerunkami ulubionych postaci oraz różnorodne kolory użyte w produkcji elementów, spodobają się dzieciom i uprzyjemnią zabawę.
MA_788303
chat Komentarze (0)